Stories

KJO ËSHTË PAJISJA BIG GREEN EGG

A po të kujtohet ajo nata e magjishme? Folëm, qeshëm, pimë dhe ngremë dolli tërë natën. Ishte një nga ato netët që nuk e harron kurrë.

Pajisja Big Green Egg është Kamadoja për BBQ më e njohura e bërë nga qeramika më e mirë. Ne jemi duke krijuar kujtime të bukura që nga viti 1974 dhe do të vazhdojmë ta bëjmë këtë. Pajisja Big Green Egg është origjinali. E përhershme.

ZBULONI TË PËRHERSHMEN

Big Green Egg | The original kamado since '74

TYMOSNI, PIQNI, GATUANI ME AVULL, PIQNI BRUMËRA, TIGANISNI!

Mundësitë e pajisjes EGG janë të pafundme. Ashtu si shërbimi ynë. Kjo është arsyeja pse pajisja juaj EGG ka një garanci të përjetshme. Një garanci për kënaqësi.

Ju zgjidhni cilësinë e jetës, shijen e mrekullueshme. Për ju, ekziston vetëm një kamado: Big Green Egg. Origjinali, që nga viti 1974.

SHIHNI MODELET

SONTE, JU JENI KUZHINIERI

HULUMTONI PAJISJEN EGG

Technology

EGGspander

5 pjesësh zgjerues të grilave të EGG

Hapini dyert kreativitetit tuaj kulinar me setin 5 pjesësh zgjerues të grilave të EGG. Ky sistem i mençur lehtëson një shumëllojshmëri të gjerë të konfigurimeve të gatimit që do t’ju lejojnë të jepni më të mirën nga vetja dhe skara juaj EGG. Ky set i menduar mirë përbëhet nga një raft dy pjesësh me shumë nivele, një shportë teli të konvEGGtorit dy gjysma grile nga çeliku i pandryshkshëm – duke e bërë Setin e Zgjerimit të EGG një pako bazë të përsosur për të gjithë entuziastët e skarës EGG.

Më shumë informacion

NJIHUNI ME PAJISJET TJERA

BLOGU & EVENTET

BULETINI

Nëse dëshironi të merrni recetat më të shijshme përmes email, regjistrohuni në buletinin tonë ‘Inspiration Today’ dhe shtoni më shumë shije gatimeve tuaja. Kjo është gjithçka që ju duhet të bëni për të marrë lajmet e fundit në lidhje me ngjarjet, recetat veçanërisht për pajisjen tuaj EGG, këshillat praktike dhe shumë më tepër!

REGJISTROHUNI

KOMUNITETI I BIG GREEN EGG

Lëreni veten të frymëzoheni dhe mësohuni të gatuani më shumë me pajisjen tuaj Big Green Egg! Zhytuni në një botë plot mundësi të gatimit. Bëni pyetje dhe ndani përvojat tuaja përmes Facebook (@tradenet.albania) dhe Instagram (@biggreeneggalbania). Etiketoni @biggreeneggalbania, përdorni hashtags #TheEvergreen dhe #forevergreen dhe bëhuni pjesë e mundësisë për tu shfaqur në rrjetet tona sociale! Së bashku krijojmë kujtime të bukura. A jeni pro?

A U BINDËT?